محصولات قنادی
confectionery Flavor

کارشناسان فنی فروش دیارا با همراهی دپارتمان تحقیق و توسعه در کنار شما هستند تا آنچه شما برای بهبود کیفیت طعم و مزه محصول خود می‌خواهید برای شما به ارمغان آورند. دپارتمان تحقیق و توسعه دیارا دارای تخصص فنی و امکانات پیشرفته و راه‌حل‌های متنوع برای رسیدن به طعم مدنظر و برای برآورده کردن نیازهای شما است.

پس از تجربه موفق در همکاری با صنایع غذایی در تامین اسانس‌های مختلف، دنیای عطر و طعم دیارا برای برطرف نمودن نیاز قنادان عزیز در دسترسی به طعم‌های مورد نیاز برای پخت انواع کیک و شیرینی، قدم در حوزه محصولات قنادی گذاشته و بیش از 10 اسانس مختلف در بسته‌بندی200 گرم مخصوص مصارف قنادان حرفه‌ای و 15 اسانس مختلف در بسته‌بندی 8 گرمی مخصوص مصارف قنادان خانگی را به بازار عرضه کرده است.

اسانس‌های 200 گرمی مخصوص قنادی دیارا

اسانس‌های 8گرمی برای مصارف خانگی دیارا

وانیل پودری دیارا

در کنار محصولات بالا، دیارا از تولید وانیل پودری که از مهم‌ترین و پرمصرف‌ترین مواد اولیه قنادی است، غافل نشده و وانیل پودری خود را که به وانیل سرخپوستی معروف شده است در بسته‌بندی قوطی 500 گرمی مخصوص مصارف قنادی  وارد بازار کرده است.

وانیل بهترین گزینه برای تقویت طعم شیرینی در خوراکی‌ها است. سال‌هاست که تولیدکنندگان مواد غذایی قدرت وانیل را درک کرده‌ و جهت افزایش احساس شیرینی، کاهش مصرف شکر، پوشاندن مزه و رایحه نامطلوب مواد غذایی، بهبود کیفیت محصولات و در نتیجه رضایت بیشتر مصرف‌کننده، از وانیل استفاده می‌کنند.

وانیل پودری دیارا وانیل سرخپوستی دیارا

برخی از مزایای وانیل دنیای عطر و طعم دیارا:

قابل استفاده در انواع محصولات قنادی، کیک و شیرینی‌جات

مقاومت به دمای پخت بالا

پوشش کامل بوی زهم آرد و تخم‌مرغ در خمیر

کیفیت بالا و دوز مصرف پایین

راهنمای مصرف وانیل پودری در محصولات متفاوت:

این اسانس در محصولاتی نظیر انواع کیک، بیسکوییت، شکلات، دسر، مربا، آبنبات، انواع شیک‌ها، شیرطعم‌دار و ماست مورد استفاده قرار می‌گیرد. مرحله افزودن اسانس وانیل پودری در جدول ذیل آمده است:

مرحله افزودن اسانس وانیل پودری

دوز مصرف وانیل سرخپوستی دیارا:

دوز مصرف اسانس وانیل براساس نوع فرآورده متفاوت بوده و برای برخی از محصولات دوز مصرف حدودی در جدول ذیل آورده شده است. لازم به ذکر است که در فرآورده ها بر اساس پایه فرمولاسیون و همچنین نوع فرآیند این دوز متنوع است.

دوز مصرف وانیل سرخپوستی دیارا