لبنیات
DAIRY Flavor

کارشناسان فنی فروش دیارا با همراهی دپارتمان تحقیق و توسعه در کنار شما هستند تا آنچه شما برای بهبود کیفیت طعم و مزه محصول خود می‌خواهید برای شما به ارمغان آورند. دپارتمان تحقیق و توسعه دیارا دارای تخصص فنی و امکانات پیشرفته و راه‌حل‌های متنوع برای رسیدن به طعم مدنظر برای برآورده کردن نیازهای شما است.

اسانس‌ لبنیات یک دسته محبوب در میان طعم‌دهنده‌ها هستند. آنها در کاربردهای مختلفی از جمله محصولات لبنی مانند شیر، ماست، پنیر، بستنی، کره و همچنین محصولات غیر لبنی مانند محصولات پخته شده، تنقلات و نوشیدنی‌ها استفاده می شوند.

اسانس محصولات لبنیات را می‌توان به دو دسته کلی تقسیم کرد: طبیعی و مصنوعی. طعم‌های طبیعی از منابع طبیعی مانند میوه‌ها، سبزیجات و خود محصولات لبنی به دست می‌آیند، در حالی که طعم‌های مصنوعی با استفاده از ترکیبات مصنوعی ایجاد می‌شوند که طعم و عطر محصولات لبنی را تقلید می‌کنند.

برخی از محبوب ترین طعم دهنده های لبنی مورد استفاده در صنعت طعم دهنده عبارتند از:

طعم کره: این طعم در کاربردهای مختلفی از جمله محصولات پخته شده، ذرت بو داده و تنقلات استفاده می‌شود.

طعم پنیر: طعم پنیر در محصولات مختلفی از جمله تنقلات، سوپ‌ها و سس‌ها استفاده می‌شود.

طعم خامه‌ای: طعم خامه‌ای در کاربردهای مختلفی از جمله محصولات پخته شده، دسرها و نوشیدنی‌ها استفاده می‌شود.

طعم شیر: طعم شیر در محصولات مختلفی از جمله نوشیدنی‌ها، شیرینی‌ها و دسرها استفاده می‌شود.

طعم ماست: طعم ماست در انواع محصولات از جمله ماست، نوشیدنی و دسر استفاده می‌شود.

به طور کلی طعم های لبنی نقش مهمی در صنعت طعم دهنده دارند و در طیف وسیعی از محصولات استفاده می شوند.

طعم پنیر خامه‌ای: طعم پنیر خامه‌ای در محصولات مختلفی از جمله دیپ، اسپرد و محصولات پخته استفاده می‌شود.

طعم خامه ترش: طعم خامه ترش در محصولات مختلفی از جمله دیپ، سس و سس استفاده می شود. می توان آن را با استفاده از مواد طبیعی یا مصنوعی تهیه کرد.

راهکارهای ما

پیشنهاد اسانس

داشتن طیف وسیعی از اسانس‌ها ما را قادر می‌سازد که بر اساس نوع محصول و نیاز مشتری، به آنها پیشنهاد متنوعی برای داشتن بهترین اسانس ارائه دهیم.

طراحی اسانس اختصاصی

ما این امکان را برای مشتریان خود فراهم کرده‌ایم تا پروفایل اختصاصی مدنظر را برای آنها طراحی نماییم. برای اینکار مشتری نمونه اسانس مورد استفاده آنها را دریافت و دپارتمان R&D دیارا آنها برای مشتریان بصورت اختصاصی طراحی می‌کنند.

ارسال نمونه اسانس

بعد از مشخص شدن پروفایل‌های مدنظر مشتریان، نمونه‌ای از اسانس‌های پیشنهادی برای آنها ارسال می‌شود تا تست ماندگاری، تست عطر و طعم اسانس را انجام داده و از محصولات بازخورد بگیرند.

بهره‌گیری از توانمندی‌های R&D

ما به مشتریان خود این امکان را می‌دهیم که از توانایی‌های دپارتمان تحقیق و توسعه دیارا به بهترین شکل استفاده نمایند و واحدR&D مشتریان بطور مستقیم با متخصصین ما ارتباط گرفته تا نتیجه مطلوب را کسب نمایند.

محدوده ما

محصولات لبنی دارای قوام مشخص و طیف گسترده‌ای از طعم‌ها مانند شیرین، خامه ای و کره ای هستند.

پنیر
پنیر خامه ای
فرآورده‌های شیر خشک
نوشیدنی‌های طعم‌دار شیری
دسرهای منجمد
بستنی
نوشیدنی‌های فوری
پودینگ
ماست