نوشیدنی‌ها
BEVERAGES Flavor

کارشناسان فنی فروش دیارا با همراهی دپارتمان تحقیق و توسعه در کنار شما هستند تا آنچه شما برای بهبود کیفیت طعم و مزه محصول خود می‌خواهید برای شما به ارمغان آورند. دپارتمان تحقیق و توسعه دیارا دارای تخصص فنی و امکانات پیشرفته و راه‌حل‌های متنوع برای رسیدن به طعم مدنظر برای برآورده کردن نیازهای شما است.

نوشیدنی ها بخشی از فرهنگ هر جامعه را تشکیل می دهند. طعم دهنده های نوشیدنی نقش مهمی را در توسعه طعم های منحصر به فرد و عالی برای کل صنعت نوشیدنی دارند.

طعم های نوشیدنی تولید شده در شرکت دیارا توسط تولید کنندگان نوشیدنی در آب های گازدار و نوشیدنی های انرژی زا، چای های طعم دار، قهوه و …استفاده می شوند.

این طعم دهنده ها دارای انواع طبیعی، طبیعی/مصنوعی، مصنوعی و بدون شکر هستند و به شکل مایع یا پودر، در غلظت ها، فرمول ها و بسته بندی های مختلف برای انواع نوشیدنی هاموجود می باشند.

برخی از رایج‌ترین طعم‌های نوشیدنی مورد استفاده عبارتند از: طعم‌های میوه‌ای مانند توت فرنگی، تمشک، پرتقال و لیمو، طعم کولا که در نوشابه‌ها استفاده می‌شود و طعم قهوه و شکلات که در نوشیدنی‌های سرد و گرم مورد استفاده است.

برخی از دسته های رایج طعم های نوشیدنی عبارتند از:

طعم‌های میوه‌ای: طعم‌های میوه‌ای در صنعت نوشیدنی بسیار محبوب هستند. طعم‌های میوه‌ای را می‌توان در طیف وسیعی از نوشیدنی‌ها، از جمله آبمیوه‌ها، نوشابه‌ها و آب‌های طعم‌دار استفاده کرد.

طعم‌های چای و قهوه: طعم‌های چای و قهوه نیز در صنعت نوشیدنی بسیار محبوب هستند و می‌توان آنها را در طیف وسیعی از انواع چای و قهوه از جمله چای سیاه، چای سبز، چای چای، اسپرسو و غیره استفاده کرد.

طعم‌های آجیلی: طعم‌های آجیلی اغلب در قهوه و سایر نوشیدنی های گرم و همچنین در جایگزین های شیر با طعم آجیل مانند شیر بادام و شیر بادام هندی استفاده می شود.

طعم‌های ادویه‌ای: طعم های ادویه دار مانند دارچین، زنجبیل و زعفران نیز در صنعت نوشیدنی محبوب هستند و می توانند در طیف وسیعی از نوشیدنی های سرد و گرم استفاده شوند.

طعم‌های گل: طعم های گل مانند گل رز و اسطوخودوس را می توان در انواع نوشیدنی ها از جمله چای و آب های طعم دار استفاده کرد.

راهکارهای ما

پیشنهاد اسانس

داشتن طیف وسیعی از اسانس‌ها ما را قادر می‌سازد که بر اساس نوع محصول و نیاز مشتری، به آنها پیشنهاد متنوعی برای داشتن بهترین اسانس ارائه دهیم.

طراحی اسانس اختصاصی

ما این امکان را برای مشتریان خود فراهم کرده‌ایم تا پروفایل اختصاصی مدنظر را برای آنها طراحی نماییم. برای اینکار مشتری نمونه اسانس مورد استفاده آنها را دریافت و دپارتمان R&D دیارا آنها برای مشتریان بصورت اختصاصی طراحی می‌کنند.

ارسال نمونه اسانس

بعد از مشخص شدن پروفایل‌های مدنظر مشتریان، نمونه‌ای از اسانس‌های پیشنهادی برای آنها ارسال می‌شود تا تست ماندگاری، تست عطر و طعم اسانس را انجام داده و از محصولات بازخورد بگیرند.

بهره‌گیری از توانمندی‌های R&D

ما به مشتریان خود این امکان را می‌دهیم که از توانایی‌های دپارتمان تحقیق و توسعه دیارا به بهترین شکل استفاده نمایند و واحدR&D مشتریان بطور مستقیم با متخصصین ما ارتباط گرفته تا نتیجه مطلوب را کسب نمایند.

محدوده ما

طعم‌های ما به گونه‌ای طراحی شده‌اند که بهترین‌ها را در طیف گسترده‌ای از نوشیدنی‌ها به نمایش بگذارند.

انواع قهوه ( سرد و گرم)

دمنوش‌ها ( سرد و گرم)

نوشیدنی‌های سافت

آب‌های گازدار طعم دار

نوشیدنی‌های پودری

سیروپ‌ها

آب میوه‌ها

نوشیدنی‌های درمانی

نوشیدنی‌های انرژی زا

چای‌های طعم‌دار