شیرینی و شکلات

طعم‌های شیرین (Sweet Flavor) طیف گسترده‌ای از انواع محصولات مانند آدامس، شکلات و آبنبات را شامل می شود. با وجود چنین گستردگی‌ای ما روی ایجاد بهترین طعم برای انواع محصولات برای مشتریان‌مان متمرکز هستیم. درک عمیق ما از بازار ما را قادر می‎‌سازد راه‌حل هایی را به مشتریان خود ارائه دهیم که طیف وسیعی از خواسته‌هایشان را برآورده کند…

 

طعم های شیرینی و شکلات دیارا
طعم‌های کیک و کلوچه دیارا

کیک، کلوچه، نان صنعتی

Bakery flavors (کیک، کلوچه، نان صنعتی) دسته‌ای مهم از طعم‌ها در صنعت طعم‌دهنده هستند که طیف گسترده‌ای را شامل می‌شود که برای تکرار طعم و عطر محصولات پخته شده طراحی شده‌اند. این طعم‌ها در کاربردهای مختلفی از جمله کیک، کلوچه و نان و همچنین در میان وعده‌ها، دسرها و سایر محصولات غذایی استفاده می شوند.

نوشیدنی‌ها

نوشیدنی‌ها بخشی از فرهنگ هر جامعه را تشکیل می‌دهند. طعم دهنده‌های نوشیدنی نقش مهمی را در توسعه طعم‌های منحصر به فرد و عالی برای کل صنعت نوشیدنی دارند.

طعم های نوشیدنی تولید شده در شرکت دیارا توسط تولید کنندگان نوشیدنی در آب‌های گازدار و نوشیدنی‌های انرژی‌زا، چای‌های طعم‌دار، قهوه و …استفاده می‌شوند.

 

diara BEVERAGES flavors

لبنیات

طعم‌های لبنی یک دسته محبوب در میان طعم‌دهنده‌ها هستند. آنها در کاربردهای مختلفی از جمله محصولات لبنی مانند شیر، ماست، پنیر، بستنی، کره و همچنین محصولات غیر لبنی مانند محصولات پخته شده، تنقلات و نوشیدنی‌ها استفاده می شوند.

طعم‌های لبنی را می‌توان به دو دسته کلی تقسیم کرد: طبیعی و مصنوعی. طعم‌های طبیعی از منابع طبیعی مانند میوه‌ها، سبزیجات و خود محصولات لبنی به دست می‌آیند، در حالی که طعم‌های مصنوعی با استفاده از ترکیبات مصنوعی ایجاد می‌شوند که طعم و عطر محصولات لبنی را تقلید می‌کنند.